Пом'якшення карантину: в Україні запускається міжобласне сполучення і відкриваються спортзали

Пом'якшення карантину: в Україні запускається міжобласне сполучення і відкриваються спортзали

Фото: УНІАН

У країні до 22 червня триває адаптивний карантин.

В Україні у понеділок, 1 червня, черговий етап пом'якшення карантину. 

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Від сьогодні відкрили міжобласне сполучення всіма видами транспорту. Крім того, можуть працювати спортзали, фітнес-центри й басейни за умови дотримання карантинних вимог. 

До цього вже дозволили гуляти парками, ходити в салони краси й до стоматологів, запустили громадський транспорт, відкрили непродуктові крамниці, торговельні центри, а також літні майданчики кав'ярень, працюють дитсадки. 

Слід зауважити, що карантин в Україні до 22 червня адаптивний. У кожному регіоні окремо залежно від епідситуації вирішують, чи дозволити більше або ж залишити жорсткіші обмеження. Наприклад, дитячі садки у столиці та в кількох регіонах запрацюють лиш сьогодні та й те із обмеженнями.

Пом'якшення карантину: що передбачає новий етап

Пом'якшення карантину: що передбачає новий етап

Як повідомлялося, у Києві запрацювало метро після 68 днів перерви. Міський голова Києва Віталій Кличко таки переконав уряд відкрити підземку 25 травня. Дезінфікувати вагони будуть перед виходом на маршрут, а всі поверхні в підземці - декілька разів на день. Якщо у вестибюлі станцій збиратимуться натовпи, то пасажиропотік регулюватимуть 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація