Пом'якшення карантину: у Кропивницькому знову запрацювали маршрутки

Пом'якшення карантину: у Кропивницькому знову запрацювали маршрутки

Мікроавтобуси зійшли з рейсів на початку карантину.

На вулиці Кропивницького повернулися маршрутки. Від початку суворого карантину мікроавтобуси зійшли з рейсів, бо люди всупереч обмеженням, штурмували салони. Навіть влаштовували бійки з водіями, якщо ті відмовлялися брати зайвих пасажирів. 

Як водії готувалися до повернення — у сюжеті ТСН.Ранок. 

Перед виїздом водії посилено дезінфікують салони маршруток. "Витираємо розчином, потім 20 хвилин відбувається дезінфекція. Потім витираємо чистими вологими серветками", - розповів водій Ігор Поцілуйко.

На зупинках на нього вже чекають клієнти. Пасажири не стримують емоцій. Кажуть, що скучили за громадським транспортом. У салонах дозволяють перевозити стільки пасажирів, скільки сидячих місць. Усі мають бути в масках.

Мікроавтобуси випустили на п'ять міських маршрутів. Місцева  влада обіцяє, що далі буде більше. "Поетапно запланували запуск автобусних маршрутів у місту. Перш за все це віддалені райони, які вкрай необхідно було підкріпити транспортом", - розповів голова Асоціації пасажирського транспорту Кіровоградської області Дмитро Вінницький. 

Послаблення карантину: на вулиці Кропивницького повернулися маршрутки

Послаблення карантину: на вулиці Кропивницького повернулися маршрутки

У Кропивницькому рух громадського транспорту і не припинявся. Однак маршрути обслуговували великі автобуси і тролейбуси. Вони просто не могли вивезти усіх охочих і на зупинках утворювались черги, аби лише потрапити  до салону, люди чекали годинами.  

Пасажири сподіваються, що поява маршруток таки змінить ситуацію на краще. Перевізники натомість кажуть, чи їздитимуть маршрутки і далі буде залежати від епідемічної ситуації в місті. 

Кореспондентка ТСН Олена Шворак.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація