Пом'якшення карантину через коронавірус: у Франції знову закрили понад 50 шкіл

Пом'якшення карантину через коронавірус: у Франції знову закрили понад 50 шкіл

Фото: Associated Press

У навчальних закладах виявили випадки коронавірусу.

У Франції після відкриття у минулий понеділок знову припинила працювати понад пів сотня шкіл, де виявили випадки коронавірусу. 

По це повідомило видання пише Le Figaro.

Зазначається, що випадки інфікування COVID-19 виявили серед учнів. Приміром, в одному з навчальних закладів Ніцци коронавірус виявили у 10-річного учня. Тести проходять всі однокласники і вчителі, які контактували з ним. Школу закрили на карантин до 28 травня, у приміщенні провели дезінфекцію.

У кількох школах у регіоні Нова Аквітанія коронавірус виявили в членів персоналу, який не контактував з учнями. З міркувань безпеки школярів вирішили перевести на дистанційне навчання. У місті Рубе на півночі країни було закрито сім закладів. 

За словами міністра освіти Жан-Мішеля Бланке, всього в 40 тисячах шкіл, які відновили роботу, виявили 70 випадків коронавірусу. Всі такі заклади знову закрили.

Як повідомлялося, французька влада подовжила режим надзвичайного стану в країні через коронавірус до 10 липня. Закон про надзвичайний стан дає уряду повноваження вживати заходів, щоб уникнути другого спалаху COVID-19. Зокрема, йдеться про обмеження проїзду в межах 100 кілометрів від дому, обов'язкове використання маски громадському транспорті та заборону зборів у понад десять осіб. 

Франція послабила карантин: відкрилися непродовольчі крамниці, дитячі садочки та школи

Франція послабила карантин: відкрилися непродовольчі крамниці, дитячі садочки та школи

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація