Поліція відкрила провадження через спалах коронавірусу на виробництві крабових паличок в Одеській області

Поліція відкрила провадження через спалах коронавірусу на виробництві крабових паличок в Одеській області

Фото: УНІАН

Майже 40 працівників інфікувалися COVID-19.

Одеська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом спалаху коронавірусу на підприємстві "Аквафрост" з виробництва крабових паличок.

Про це заявив начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех під час брифінгу.

"Виникла надзвичайна ситуація в компанії "Аквафрост", в якій наразі виявлено 36 співробітників, у яких підтверджене інфікування", - сказав він.

За словами Беха, до поліції надійшла інформація зокрема, про те, що співробітники, які були вже хворі, виходили на роботу, під час перевірки правоохоронцями вона була підтверджена.

"Адміністрацією або власниками підприємства не було вжито жодних заходів, щоб вони перебували на лікарняному. Крім того, надалі це захворювання почало поширюватись...", - додав він.

Також Бех зазначив, що кримінальне провадження відкрито за ч.1 ст.325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам і масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 26 червня головний санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров повідомив, що в Одеській області зафіксували спалах коронавірусу на підприємстві з виробництва крабових паличок. Тоді було відомо про 11 захворілих. Від 24 червня підприємство припинило роботу за рішенням місцевої комісії з ТЕБ та НС.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація