Поліція ловила пацієнта з коронавірусом, який втік з лікарні у Тернопільській області

Дата публікації
Перегляди
432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поліція ловила пацієнта з коронавірусом, який втік з лікарні у Тернопільській області

Фото: УНІАН

Чоловік пролікувався два дні і зник з медзакладу.

У селищі Підволочиськ, що на Тернопільщині, з районної лікарні втік пацієнт із COVID-19. Про цей випадок медики повідомили правоохоронців, які розпочали розшук чоловіка.

Поліціянтам вдалось знайти чоловіка і викликали швидку, яка доправила його назад у медзаклад. Інцидент стався 30 вересня. Про це розповів місцевому виданню "Терміново" генеральний директор Центру екстреної медичної допомоги Михайло Джус. 

"Правоохоронці викликали до цього чоловіка бригаду швидкої допомоги, яка відвезла його у райлікарню, з якої він утік", - розповів медик.

Як виявилось, втечі хворих із COVID – в області непоодинокі. Для керівника Центру екстреної меддопомоги це вже навіть перестало бути чимось надзвичайним. 

"Таке буває. Буває ловлять втікачів, потім вони знову тікають, і інфіковані втікають. Скільки саме таких випадків сталося – такої статистики ми не ведемо. Але вони були", - додав Михайло Джус.

Зараз пацієнт-втікач перебуває на лікуванні в інфекційному відділенні райлікарні. Про стан чоловіка та потенційні причини його втечі головний лікар розповісти нічого не зміг.

"В нас дуже багато хворих, все про кожного неможливо знати. Я не знаю цієї всієї історії детально. Цей пацієнт поступив до нас, пролікувався два дні і зник. Ми звернулися в поліцію. Вона його знайшла і привезла назад", - розповів головний лікар Підволочиської лікарні Петро Маховський.

Лікар зазначив, що у медзаклади потрапляють різні люди і ніхто не знає, чого від них чекати. До того ж лікарня –  це не заклад закритого типу, наголошує медик.

"У даному випадку ми звернулися в поліцію, оскільки у пацієнта коронавірус, а він втік і міг контактувати з широким колом людей, був ризик інфікувати інших. Хоча таких зараз багато ходить, бо процес вже безконтрольний… Ви бачите скільки хворих", - додав головний лікар медзакладу.

За його словами, у Підволочиській райлікарні - складна ситуація із хворими на COVID-19.

"Інфекційне відділення на 90% заповнене, місць практично немає, вже залучаємо інші відділи", – зазначив він.

Нагадаємо, за добу в Тернопільська область виявили коронавірусну інфекцію в 126 осіб. Загалом за час пандемії на Тернопільщині у 14421 людини підтвердили наявність в організмі нового виду коронавірусу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація