"Подвійні зимові канікули" скасовуються: Міносвіти спростовує інформацію

"Подвійні зимові канікули" скасовуються: Міносвіти спростовує інформацію

Фото: УНІАН

Керівники закладів освіти мають право самостійно організовувати освітній процес.

Поширена низкою ЗМІ інформація щодо встановлення у 2020/2021 н.р. зимових канікул в період від 28 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року та від 15 до 21 лютого 2021 року є недостовірною.

" МОН не надавало жодних офіційних листів-рекомендацій щодо цього питання", - заявили у відомстві 4 листопада.

У МОН наголосили, що освітній процес у закладах освіти організовується відповідно до Закону України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", інших актів законодавства, освітньої програми (освітніх програм) закладу освіти.

"Керівники закладів освіти мають право самостійно організовувати освітній процес та визначати дати канікул. А в період карантину через COVID-19 в Україні для безпеки учнів та працівників шкіл канікулярний період може бути скоригований відповідно до епідеміологічної ситуації", - зауважили у міністерстві.

Також у відомстві нагадують, що традиційно навчання в Україні здійснюється в межах навчального року, що розпочинається 1 вересня, триває щонайменше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Тривалість канікул, не враховуючи літніх, не повинна перевищувати 30 днів.

Нагадаємо, що від 2 листопада більшість українських учнів повернулися до школи після осінніх канікул. Формат навчання всюди різний, залежно від епідситуації, в якій опинилося місто. Майже скрізь дотрималися рекомендацій Міносвіти: школярів початкової школи навчати очно.

Більшість українських школярів повертається до навчання після осінніх канікул

Більшість українських школярів повертається до навчання після осінніх канікул

Повʼязані теми:

Наступна публікація