Подолали пандемію: у Китаї вже три тижні поспіль не фіксують смертей від ускладнень коронавірусу

Подолали пандемію: у Китаї вже три тижні поспіль не фіксують смертей від ускладнень коронавірусу

Фото: Associated Press

Окремо в КНР прозвітували про ще 20 безсимптомних випадків нового коронавірусу.

У середу, 6 травня, материковий Китай повідомив про двох інфікованих COVID-19 пацієнтів. 

Хворі нещодавно прибули з-за кордону, повідомляє CNBC із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже три тижні поспіль. Водночас, минулого тижня Пекін додав до статистики ще один летальний випадок, не уточнивши, де та коли помер пацієнт. 

Як повідомлялося, у Китаї діти повертаються до шкіл та університетів після трьох місяців карантину. 24 квітня в Ухані, де зародився новий коронавірус, вилікували останього важкохворого пацієнта.

Окремо в КНР прозвітували про ще 20 безсимптомних випадків. Нагадаємо, що китайський уряд неодноразово переглядав свою методологію підрахунків випадків зараження коронавірусом, протягом декількох тижнів виключаючи людей, у яких попри підтверджений COVID-19 немає симптомів захворювання. Лише з 1 квітня Китай почав додавати їх до загальної суми. 

Також влада китайського міста Ухань, звідки розпочався спалах нової коронавірусної інфекції, перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 883 людини. Із них 4 633 пацієнти померли, тоді як понад 77 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Як повідомлялося, китайський Ухань повернувся до звичного життя з грандіозним світловим шоу.

А тим часом влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей. Раніше у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

У провінції Хубей влада зняла частину обмежень 25 березня.

США проти Китаю: війна за коронавірус – Секретні матеріали

США проти Китаю: війна за коронавірус – Секретні матеріали

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація