"Подарувала життя сину ціною свого": у Німеччині від коронавірусу померла дружина заступника мера Ірпеня

"Подарувала життя сину ціною свого": у Німеччині від коронавірусу померла дружина заступника мера Ірпеня

Наталія померла на 34-му році життя.

У німецькій клініці від наслідків нового коронавірусу COVID-19 померла 34-річна дружина першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина – Наталія. Жінка була вагітною, коли інфікувалася недугою. Вона народила хлопчика, але ослаблений організм породіллі не зміг подолати ускладення коронавірусу.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Відомо, що коронавірус жінка підхопила на останньому місяці вагітності. До столичного пологового будинку Наталію привезли вже у важкому стані.

Вона народила сина Марка, який нині у задовільному стані. Втім здоров'я матері почалося погіршуватися, її перевели на апарат штучного дихання, а за три тижні непритомну ушпиталили до клініки у Німеччині. Там вона провела 10 днів, але в ніч проти 24 вересня померла.

Від наслідків COVID-19 померла дружина заступника Ірпінського міського голови

Від наслідків COVID-19 померла дружина заступника Ірпінського міського голови

Колега Ірпінського міського голови у Facebook висловив співчуття Маркушину. Жінку він згадує, як фахового нотаріуса та справжнього професіонала, яка завжди допомагала людям. 

"Мені ніколи не було так боляче писати… Сьогодні відійшла у Вічність прекрасна людина – Наталія Маркушина (Бадрудінова) – дружина мого друга, Олександра Маркушина. Наталія Олександрівна ціною свого життя подарувала життя своєму сину", — написав Володимир Карплюк.

Мені ніколи не було так боляче писати… Сьогодні відійшла у Вічність прекрасна людина – Наталія Маркушина (Бадрудінова) –...

Опубликовано Володимиром Карплюком Четверг, 24 сентября 2020 г.

Нагадаємо, в Україні 23 вересня стався другий летальний випадок поміж дітей від початку пандемії коронавірусу COVID-19. Загалом за останню добу зафіксовано 52 смерті.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація