Подання вже у Кабміні: у МОЗ назвали дату посилення карантину в Україні

Подання вже у Кабміні: у МОЗ назвали дату посилення карантину в Україні

Фото: УНІАН

В Україні діє адаптивний карантин.

Посилити карантин в Україні можуть вже від наступного понеділка, 13 вересня. МОЗ вже подало до Кабміну ініціативу щодо переведення України до "жовтої" зони карантину. 

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі "Україна 24".

Ляшко запевнив, що наразі підстав для введення "червоної" зони адаптивного карантину в жодному з регіонів України немає. Утім, сьогодні Україна перевищила індикатори, які можуть перевести країну із "зеленого" на "жовтий" рівень епідемічної небезпеки.

Читайте також: Вже 4 регіони України вийшли із "зеленої" зони за показниками захворювання на коронавірус

"МОЗ подало відповідне подання Кабміну. Цього тижня буде комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. Більше від усього, від наступного понеділка Україна перейде в жовтий рівень епідемічної небезпеки", - повідомив Ляшко.

Надалі, як пояснив голова МОЗ, коли застосовується "жовтий" рівень, відбувається регіональний поділ - десь буде "жовтий", десь "помаранчевий", а в деяких регіонах "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

"Наразі підстав для запровадження "червоного" рівня немає в жодному з регіонів України. Є тільки показники, щоб перевести всю країну на "жовтий", - додав він.

Нагадаємо, у МОЗ заявили про погіршення ситуації з COVID-19 в Україні. Коли в Україні можуть ввести локдаун, читайте тут.

Погіршення епідситуації: головний санітарний лікар розказав, хто в зоні ризику й чи чекати на локдаун

Погіршення епідситуації: головний санітарний лікар розказав, хто в зоні ризику й чи чекати на локдаун

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація