Початок вакцинації від коронавірусу: у Німеччині пілот намалював у небі гігантський шприц

Семі Крамеру довелося пролетіти 200 кілометрів, щоб реалізувати задумане.

У неділю, 27 грудня, 20-річний пілот Семі Крамер на моторизованому літаку намалював у небі величезний шприц. Таким чином він хоче привернути увагу до початку в Євросоюзі вакцинації від коронавірусу COVID-19.

Про це пише німецьке видання Sudkurier.

Семі довелося налітати 200 кілометрів між Фрідріхсгафеном та Ульмом, аби з його маршруту вийшов задуманий малюнок шприца. Власне сам малюнок-маршрут можна побачити на сайті відстеження авіарейсів Flightradar24.

Фото: Samy Kramer / Instagram

"Є ще відносно багато людей, які виступають проти вакцинації. І мої дії можуть бути нагадуванням їм, щоб вони обміркували цю тему, щоб зрушити справу з мертвої точки", - сказав Крамер.

Хлопець додав, що його політ не слід розуміти як пряму вказівку робити щеплення.

"Можливо, це також було певним знаком радості, тому що авіаційна промисловість постраждала від сильної пандемії", - зазначив Крамер.

Нагадаємо, Німеччина офіційно розпочала масову кампанію з вакцинації проти COVID-19 у неділю, 27 грудня. Федеральний уряд планує розподілити понад 1,3 мільйона доз вакцин місцевим органам охорони здоров'я до кінця 2020 року та близько 700 тисяч доз на тиждень від січня.

27 грудня кампанію з вакцинації від коронавірусу одночасно розпочали всі країни Євросоюзу.

Коронавірус у ЄС: як європейці готуються до наймасштабнішої в історії вакцинації

Коронавірус у ЄС: як європейці готуються до наймасштабнішої в історії вакцинації

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація