Побороли пандемію: у Новій Зеландії не залишилося жодного активного випадку коронавірусу

Побороли пандемію: у Новій Зеландії не залишилося жодного активного випадку коронавірусу

Фото: Associated Press

В країні одужала остання інфікована пацієнтка.

У понеділок, 8 червня, у Новій Зеландії повідомили, що в країні не залишилося жодного відомого активного випадку COVID-19.

Про це повідомляє The Associated Press.

Так, у жінки з Окленду, яку вважали останньою пацієнткою із активною формою коронавірусу, впродовж останніх двох діб не фіксують симптомів захворювання. 

Водночас фахівці охорони здоров'я застерігають, що нові випадки в майбутньому можуть бути завезені в країну, яка закрила свої кордони для усіх, окрім місцевих, за деякими винятками.

"Те, що вперше від 28 лютого в нас немає активних випадків, безумовно, є важливим показником. Однак, як ми вже говорили раніше, пильність щодо COVID-19 залишатиметься важливою", - сказав генеральний директор з питань охорони здоров'я країни Ешлі Блумфілд.

За словами експертів, Нова Зеландія досягла успіху в боротьбі із пандемією через низку чинників, серед яких її географічне положення, а також жорсткі обмеження, впроваджені прем'єр-міністеркою Джасіндою Ардерн.

Від початку спалаху в країні нову коронавірусну інфекцію підхопили понад півтори тисячі людей, 22 з яких померли від ускладнень. 

Як повідомлялося, у світі кількість випадків коронавірусу перевалила за сім мільйонів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація