Pfizer та BioNTech придумали, як наростити виробництво вакцини для країн ЄС

Pfizer та BioNTech придумали, як наростити виробництво вакцини для країн ЄС

Фото: Associated Press

Від 15 лютого обсяги постачань вакцини збільшаться.

Американський фармацевтичний гігант Pfizer та німецька компанія BioNTech, які розробили вакцину від коронавірусу та налагодили постачання у більшість європейських країн, хочуть збільшити обсяги постачань препарату. Для цього вони переоснастять завод у Бельгії.

"Pfizer та BioNTech розробили план, який дозволить збільшити виробничі потужності в Європі та забезпечити значно більше доз у другому кварталі. Для цього наразі потрібні певні модифікації виробничих процесів. Як результат, наш заклад у місті Пуурс, Бельгія, зазнає тимчасового зменшення кількості вироблених доз протягом наступного тижня", - йдеться у заяві компаній. 

Від 25 січня відновиться постачання вакцини до Євросоюзу за звичним графіком, а починаючи від 15 лютого, обсяги постачань збільшаться. Таким чином розробники сподіваються доправити повністю призначену кількість доз вакцин у першому кварталі і значно більше у другому кварталі.

Нагадаємо, у Норвегії висловили занепокоєння щодо безпеки вакцини від COVID-19, розробленої компаніями Pfizer і BioNTech, для людей похилого віку з серйозними супутніми захворюваннями. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація