Перший американський штат зафіксував понад два мільйони випадків зараження коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
1469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Перший американський штат зафіксував понад два мільйони випадків зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

Новий мільйон хворих серед каліфорнійців зареєстрували усього за шість тижнів.

У Каліфорнії кількість випадків заражень COVID-19 перевищила позначку в два мільйони. Це перший американський штат із таким показником захворюваності.

Про це у четвер, 24 грудня, повідомляє CNBC.

Зазначається, що новий мільйон хворих серед каліфорнійців зареєстрували усього за шість тижнів. Тим часом штат повідомляє про рекордний середньотижневий показник заражень - 44 823 випадки. У порівнянні з минулим тижнем цей показник є більшим на 37%.

Окрім того, у Каліфорнії фіксують рекордне середнє щотижневе число госпіталізацій - 17 392. Наприкінці минулого місяця у Каліфорнії, де проживає 40 мільйонів людей, запровадили комендантську годину через зростання захворюваності на коронавірус.

У США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала 14 грудня. Відтоді в країні повідомили про декілька випадків алергічної реакції на щеплення розробкою компаній Pfizer та BioNTech, три із них відбулися на Алясці.

Нагадаємо, що одну із медпрацівниць регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно госпіталізували за десять хвилин після щеплення "із ознаками анафілактичної реакції", зокрема "з посиленим серцебиттям, задишкою, а також шкірними висипаннями та почервонінням". 

Ще одного медпрацівника госпіталізували у Нью-Йорку.

21 грудня позитивну оцінку американсько-німецькій вакцині BioNTech/Pfizer дало і Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА). 

Пандемія коронавірусу: як вакцинують урядовців США

Пандемія коронавірусу: як вакцинують урядовців США

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація