Перевірки транспорту, кафе, ресторанів та посилення карантину на Закарпатті: про що йшлося під час наради в президента

Перевірки транспорту, кафе, ресторанів та посилення карантину на Закарпатті: про що йшлося під час наради в президента

Наступного тижня розпочнуть страхові виплати родичам померлих від коронавірусу медиків.

Від наступного тижня в Україні почнуть посилено перевіряти на дотримання вимог карантину заклади харчування та громадський транспорт. Також держава почне виплачувати страховки родичам померлих від нового коронавірусу медиків.

Про це йшлося в суботу, 20 червня, під час селекторної наради в президента України Володимира Зеленського.

"Якщо заклади не стежать за тим, щоб люди були в масках, щоб була дотримана дистанція, заходи безпеки, то мають нести за це відповідальність. Громадські місця мають відповідати епідеміологічним вимогам під час карантину", – наголосив глава держави.

Перевірки викликані тим, що українці почали масово не дотримуватися умов карантину, зокрема маскового режиму. Цього тижня в Україні зріс показник захворюваності на COVID-19. Нині недужих – 44 особи на 100 тис. населення. Минулого тижня цей показник становив 38 осіб на 100 тис.

Правоохоронці вже здійснили понад 2,5 тисячі перевірок громадського транспорту. Про це розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Було зафіксовано 703 порушення щодо недотримання заходів безпеки, несправністю транспортних засобів і проблемами з ліцензіями. Штрафів наклали майже на 2 млн грн. 

Серед лідерів за кількістю заражених коронавірусом - Львівська та Закарпатська області. Туди з робочим візитом планує поїхати міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він зазначив, що ситуація із захворюваністю на Закарпатті викликає занепокоєння і не виключає, що цьому регіону доведеться готуватися до запровадження додаткових обмежень на один тиждень.

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна зазначила, що наступного тижня розпочнуться страхові виплати сім’ям лікарів, які загинули через коронавірусну інфекцію COVID-19.

Нагадаємо, звичайний суд не наважився оштрафувати Зеленського. Чи стягувати з президента штраф за каву в Хмельницькому, вирішуватиме Верховний суд України. Хмельницький суддя почав розглядати цю справу, але, зважаючи на недоторканність глави держави, зажадав тлумачень від вищої інстанції. На початку червня Володимир Зеленський з цілою делегацією покавував не на літній терасі, а всередині кафе і без маски.

Звичайний суд не наважився оштрафувати Зеленського за випиту каву під час карантину

Звичайний суд не наважився оштрафувати Зеленського за випиту каву під час карантину

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація