Передумали: в Україні знову заборонять роботу ринків на період карантину

Дата публікації
Перегляди
6151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Передумали: в Україні знову заборонять роботу ринків на період карантину

Фото: ТСН.ua

Санітарний лікар скасовує свою постанову.

В Україні знову заборонять роботу продуктових ринків на період карантину через новий коронавірус.

Про це заявив в ефірі "Свободи слова на ICTV" головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Із завтрашнього дня (14 квітня – ред.) моя постанова, яка прописувала умови, як відкриватись ринку, буде визнана такою, що втратила чинність", - розповів він.

За словами Ляшка, такий дозвіл було видано для того, аби українці мали доступ до дешевших продуктів на період карантину. Однак ринки відкривалися із значними порушеннями.

"Хоча було чітко прописано, коли можна відкривати, як керівництво ринку повинно забезпечити як і відвідувачів, так і працівників ринку засобами індивідуального захисту, але ми маємо шалені порушення", - зазначає чиновник.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

У МОЗ дозволили відкрити продуктові ринки, якщо дирекція забезпечить всіх працівників засобами захисту

У МОЗ дозволили відкрити продуктові ринки, якщо дирекція забезпечить всіх працівників засобами захисту

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація