"Пандемія вийшла з-під контролю": МОЗ Іспанії закликає до посилення коронавірусних обмежень у Мадриді

"Пандемія вийшла з-під контролю": МОЗ Іспанії закликає до посилення коронавірусних обмежень у Мадриді

Фото: Associated Press

Загальна кількість випадків зараження COVID-19 в Іспанії сягнула 748 266.

З-поміж країн європейського регіону Іспанія є однією з лідерів за показником поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19, у зв'язку із чим МОЗ наполягає на посиленні карантинних обмежень.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що у понеділок, 28 вересня, міністр охорони здоров'я Сальвадор Ілла заявив, що пандемія у регіоні Мадрид, де проживають понад 6,6 млн людей, "вийшла з-під контролю".

"Вже надто пізно, і нам потрібно діяти рішуче", - сказав посадовець. Водночас місцева влада стверджує, що посилення карантинних заходів може призвести до економічних втрат.

У понеділок загальна кількість випадків зараження COVID-19 в Іспанії сягнула 748 266. В країні зафіксували 179 нових смертей, пов'язаних із коронавірусом, загальний показник яких перевищує 31 тисячу.  

Зазначається, що найвищий показник передачі коронавірусу спостерігають у Мадриді, де кількість інфікувань на 100 тисяч населення за останні два тижні сягнула 775. 

Нині в іспанській столиці заборонено збиратися у компанії з понад шістьох людей, зменшено відвідуваність магазинів та ресторанів, а також обмежено пересування між 45 районами регіону.

Нагадаємо, що минулого тижня перед будівлею міськради Мадрида поліція та активісти щосили гамселили одне одного. Людей збурило повернення карантинних обмежень. Біда у тому, кажуть протестувальники, що для кожного окремого району міста вони різні. Найсуворіші, на їхню думку, лише для робітничих районів, де проживає найбідніше населення.

Посадовці пояснюють, що в робітничих кварталах більші скупчення людей, ніж у центрі. Крім того, у всій країні щодня росте кількість нових випадків COVID-19. За добу - понад 10 тисяч.

Новий локдаун: у деяких країнах світу взялися за повернення карантинних обмежень

Новий локдаун: у деяких країнах світу взялися за повернення карантинних обмежень

Повʼязані теми:

Наступна публікація