Пандемія ризикує вийти з-під контролю: у Німеччині розповіли про ситуацію з коронавірусом

Пандемія ризикує вийти з-під контролю: у Німеччині розповіли про ситуацію з коронавірусом

Фото: Associated Press

Штайнмаєр вважає локдаун необхідним для боротьби з коронавірусом.

Німеччина від 16 грудня йде на найсуворіший за всю історію країни карантин. Тому посилення обмежень є наразі єдиним шляхом для подолання пандемії коронавірусу в ФРН.

 Про це сказав федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, повідомляє "Укрінформ".

Штайнмаєр, зокрема, назвав ситуацію в країні жахливою і заявив, що існує ризик, того, що поширення коронавірусу може вийти з-під контролю. За його словами, щоб побороти COVID-19 минулих обмежень не вистачало.

"Факти свідчать, що вжиті до цього часу заходи не є достатніми, потрібно діяти ще більш послідовно... Ми вступили у вирішальну фазу боротьби з коронавірусом. Жертви не будуть даремними, вони наблизять нас до перемоги. Тижні попереду – випробування для всіх. Пандемія не вкраде наше майбутнє, ми подолаємо кризу", - заявив він.

Крім того, Штайнмаєр закликав німців мінімізувати зустрічі з рідними під час святкування Різдва. Він вважає, що передати подарунки і провести час разом можна і пізніше, а зараз необхідно впоратися з епідемією.

Нагадаємо, про запровадження карантину у Німеччині повідомила напередодні канцлерка ФРН Ангела Меркель. Так, під час святкування Нового року (31 грудня та 1 січня) заборонені зібрання. Людям також рекомендували відмовитися від запуску феєрверків. 

У Німеччині запровадять повний локдаун

У Німеччині запровадять повний локдаун

Повʼязані теми:

Наступна публікація