"Пандемія продовжує прискорюватися": голова ВООЗ скликає надзвичайну комісію

"Пандемія продовжує прискорюватися": голова ВООЗ скликає надзвичайну комісію

Фото: Associated Press

За останні шість тижнів у світі подвоїлась загальна кількість інфікувань.

Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що пандемія COVID-19 набирає обертів у світі. З цієї причини він скликає надзвичайну комісію цього тижня. 

Про це в понеділок, 27 липня, повідомила пресслужба ВООЗ у Twitter. 

"Пандемія продовжує прискорюватися", - написав голова ВООЗ. За його даними, за останні шість тижнів загальна кількість випадків подвоїлася. На сьогодні зареєстровано майже 16 мільйонів випадків COVID-19 і понад 640 000 випадків смертей.

"Відповідно до вимог міжнародних медико-санітарних правил я збираюся скликати надзвичайний комітет на цьому тижні, щоб переглянути ситуацію з коронавірусом", - заявив він.

Гебрейесус також нагадав, що за кілька днів виповниться пів року з моменту, коли ВООЗ оголосила COVID-19 "надзвичайною ситуацією для суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення". За його словами, сьогоднішня надзвичайна ситуація є "найбільш серйозною" з усіх, що коли небудь оголошувалися.

Нагадаємо, клінічні випробування розробленої в Індії вакцини "Коваксин" проти коронавірусної інфекції почалися у Всеіндійському інституті медичних наук в Делі. Першу дозу ввели чоловікові.

Повʼязані теми:

Наступна публікація