Коронавірус у Європі: ВООЗ закликала європейців "не ризикувати" та залишатися вдома на Різдво

Коронавірус у Європі: ВООЗ закликала європейців "не ризикувати" та залишатися вдома на Різдво

Фото: Associated Press

У ВООЗ наголосили на тому, що пандемія суттєво вплинула на психічне здоров'я в Європі.

У період різдвяних свят європейцям варто залишатися вдома, оскільки непотрібні подорожі "не варті ризику" через небезпеку захворіти на COVID-19.

Із відповідним закликом до людей звернувся директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ганс Клюге, пише The Guardian.

"Залишається різниця між тим, що вам дозволяє робити ваша влада, і тим, що вам варто було б робити, — заявив він. — У нас попереду ще кілька місяців жертв, і тепер ми маємо поводитися так, щоби пишатися".

Очільник регіонального бюро ВООЗ наголосив на тому, пандемія суттєво вплинула на психічне здоров'я населення.

"COVID-19 розділив сім'ї, призвів до банкрутства бізнесу та позбавив людей можливостей, які рік тому вважалися самі собою зрозумілими, — додав Клюге. — Від побоювань щодо передавання вірусу, психологічного впливу ізоляції і самоізоляції до безробіття, фінансових проблем і соціальної ізоляції: вплив пандемії на психічне здоров'я буде довгостроковим і далекосяжним".

За його словами, все це призвело до зростання кризи психічного здоров’я в Європі. Зазначимо, що до європейського регіону ВООЗ входять 53 країни, зокрема Росія та декілька держав Середньої Азії.

Раніше у ВООЗ попередили про ризик нової хвилі COVID-19 у Європі на початку року. У зв'язку із цим людей закликали носити захисні маски під час різдвяних зустрічей з рідними. 

Як повідомлялося, Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) може схвалити вакцину від коронавірусу наступного тижня. Очікується, що країни-члени Європейського Союзу розпочнуть масову вакцинацію препаратом компаній Pfizer та BioNTech 27 грудня

У ВООЗ дали поради, як правильно святкувати Різдво та Новий Рік під час пандемії

У ВООЗ дали поради, як правильно святкувати Різдво та Новий Рік під час пандемії

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація