Пандемія коронавірусу: у Німеччині відбулися протести проти локдауну

Пандемія коронавірусу: у Німеччині відбулися протести проти локдауну

Фото: Associated Press

Повідомляється про затримання.

У Німеччині нинішні вихідні вкотре позначилися акціями противників локдану, запровадженого для боротьби з пандемією COVID-19, а також контрдемонстраціями їхніх супротивників.

Як повідомила поліція Берліна, в неділю, 22 листопада, на вулиці столиці Німеччини вийшли близько тисячі людей.

Вони протестували проти запроваджених владою протиепідемічних обмежень, попри те, що організатори обіцяли вивести на вулиці столиці щонайменше вп'ятеро більше мітингарів.

Більшість учасників акції була в захисних масках, наголосили в столичній поліції.

Також неподалік від місця проведення цієї демонстрації зібрались люди, які згодні з діями уряду Німеччини. Вони намагалися завадити проведенню акції коронаскептиків.

Поліція втручалась, зокрема, для заборони й попередження сидячих акцій, повідомляється про затримання. Для охорони правопорядку було залучено близько 600 поліцейських, передає інформагенція dpa.

У Франкфурті-на-Майні проти коронавірусних обмежень протестували також близько тисячі людей. За даними поліції, учасники цієї акції були у захисних масках та дотримувались між собою соціальної дистанції.

На вихідних відбулися також демонстрації містах Коттбус, Лейпциг, Дуйсбург, Ганновер, Штутгарт, Бохум, Дрезден. Акції коронаскептиків організовує зазвичай рух Querdenken, який виступає проти карантинних обмежень.

Нагадаємо, Німеччина зуміла стабілізувати ситуацію із поширенням COVID-19, однак, кількість нових випадків зараження поки не зменшується. 

Цього тижня у середу канцлерка ФРН Ангела Меркель обговорить з прем'єр-міністрами федеральних земель посилення "м'якого локдауну" для боротьби з пандемією COVID-19. Раніше вони не підтримали її заклики щодо запровадження нових карантинних обмежень.

Меркель пропонувала радикально обмежити коло людей, з якими можна спілкуватися. Так, дорослі мали б зустрічатися з людьми тільки з одного дружнього домогосподарства, а діти – обрати собі одного кращого друга і гратися тільки з ним одним до завершення карантинних обмежень.

Як повідомлялося, у Німеччині вже підготували Національну стратегію щодо вакцинації від коронавірусу та визначили, які категорії громадян вакцинуватимуть у першу чергу. 

Карантинні обмеження: як закордоном стримують розповсюдження коронавірусу

Карантинні обмеження: як закордоном стримують розповсюдження коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація