Пандемія коронавірусу могла розпочатися не з ринку в Ухані: ВООЗ має іншу версію щодо джерела COVID-19

Автор
Роман БойкоРоман Бойко
Дата публікації
Перегляди
140к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пандемія коронавірусу могла розпочатися не з ринку в Ухані: ВООЗ має іншу версію щодо джерела COVID-19

Фото: Associated Press

Організація визнає, що тваринний ринок зіграв важливу роль в поширенні інфекції

Всесвітня організація охорони здоров'я не має підтвердженої інформації, що ринок в китайському місті Ухань був джерелом поширення нового коронавірусу. Його туди могли занести.

Про це 8 травня на пресконференції в Женеві сказав експерт ВООЗ із зоонозних інфекцій і продовольчої безпеки Пітер Бен Ембарек.

Експерт визнав, що ринок грав роль в поширенні коронавірусу, але не взявся стверджувати про те, що він був джерелом спалаху.

"Цей ринок точно грав якусь роль (в поширенні коронавірусу) - або як джерело спалаху, або під час її поширення, - сказав він. - Але ми не знаємо напевно, чи був він джерелом спалаху".

Ембарек не виключив, що хтось із покупців або продавців міг занести інфекцію на ринок, і згодом вона поширилася серед населення.

Вважається, що спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Однак існують інші теорії походження недуги. Так наприклад у США вважають, що новий коронавірус міг поширитися з лабораторії і був створений штучно китайськими вченими. У Пекіні, своєю чергою, всі версії, які не збігаються з офіційною, категорично відкидають.

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
140к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація