Пандемія коронавірусу: квитки на спецпотяг "Київ-Москва" розкупили за 2,5 години

Пандемія коронавірусу: квитки на спецпотяг "Київ-Москва" розкупили за 2,5 години

Фото: Associated Press

28 березня українців евакуюють з Росії.

Усі квитки на спеціальний потяг "Київ-Москва-Київ", призначений для евакуації українців та росіян на тлі спалаху коронавірусу, розкупили.

Зазначається, що громадянам Росії один квиток обійшовся в 3 333 гривні, повідомляє "ТАСС" із посиланням на "Укрзалізницю".

"У четвер усі квитки були розкуплені за 2,5 години", - йдеться у повідомленні. Потяг прибуде до Москви 28 березня об 11:14 за місцевим часом. Пасажири пройдуть прикордонний та митний контроль, а також медичний огляд. 

Нагадаємо, що у зворотному напрямку поїзд під №905 вирушить із Москви 28 березня о 19:35. До Києва спецрейс прибуде 29 березня о 07:32.

Як повідомлялося, до України евакуювали вже понад 94 тисячі громадян.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація