Пандемія коронавірусу: Буковина повідомила про чотири десятки випадків зараження та нову смерть

Пандемія коронавірусу: Буковина повідомила про чотири десятки випадків зараження та нову смерть

Фото: Фотограф Максим Козменко

Від початку спалаху на Буковині коронавірусною інфекцією заразилися 3 798 людей.

Увечері середи, 10 червня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 41 людини.

Впродовж доби лабораторний центр дослідив 578 нових зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Також від нової коронавірусної інфекції одужали ще 15 буковинців. "Вони двічі отримали негативний результат тестів", - зазначив посадовець, додавши, що загалом на Буковині серед тих, хто поборов недугу, переважають жінки (58%). Очільник ОДА додав до своєї публікації більш детальну інформацію про вилікуваних пацієнтів у вигляді інфографіки.

Водночас за даними Чернівецької ОДА від 10 червня, в області померла хвора на COVID-19 79-річна жінка із Сокирянського району. Вона мала двобічну пневмонію, а також супутні захворювання: гіпертонію й ішемію. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 3 798 людей. Серед них 162 пацієнти померли від ускладнень захворювання, тоді як 1 186 - одужали

Через високий рівень інцидентності Київ та ще сім областей, серед яких Чернівецька, все ще не готові до послаблення карантину. 

На Буковині сьогодні, 10 червня, офіційно підтверджено ще 41 випадок зараження коронавірусом. Лабораторний центр...

Опубліковано Сергій Осачук Середа, 10 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація