Палиця — Марченку: "На папері у вас є гроші, а фізично вони закінчилися, у Луцьку лікарі від вересня без зарплат"

Палиця — Марченку: "На папері у вас є гроші, а фізично вони закінчилися, у Луцьку лікарі від вересня без зарплат"

За словами нардепа, нині казначейський рахунок майже пустий.

Мінфін, дійсно, збільшив зарплати, але вони не виплачуються штучно, стримуючи укладання угод МОЗ із різного рівня лікарнями на пакети.

Про це заявив народний депутат, лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця у прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" 26 листопада, де обговорюють коронавірус та стан української економіки. 

"Не "ковідна" лікарня. Перинатальний центр м. Луцька від 1 вересня не може переукласти угоди на пакети на лікування, на надання послуг, тому що західне управління НСЗУ штучно з ними цього не підписує, а off the record (неофіційно. — Ред.) каже — ми не можемо. Нам сказали, що не вистачає грошей", — зазначив нардеп. 

За словами Палиці, перед лікарями перинатального центру вже виникла заборгованість у 26 мільйонів гривень. Від вересня медики без зарплат.

"Якщо два тижні у нас так само прописано й залишено на папері на "Велике будівництво" 20 мільярдів гривень із "коронавірусного фонду", а Казначейство не пропускає жодного платежу за виконані роботи щодо "Великого будівництва", то мене турбує те, що на папері у вас є гроші, а фізично й фактично вони закінчилися. Що це все профанація", — резюмував він, звертаючись до міністра фінансів Сергія Марченка.

Раніше нардеп звернувся до заступника міністра охорони здоров'я, головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, зазначивши, що неправильно було 35 із 60 млрд, які були виділені на "ковідний фонд", відправляти на дороги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація