Конгрес США схвалив $900 мільярдів допомоги економіці на тлі пандемії коронавірусу

Конгрес США схвалив $900 мільярдів допомоги економіці на тлі пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

Очікується, що законопроєкт незабаром передадуть на підпис Трампу.

Конгрес США схвалив виділення 900 мільярдів доларів на підтримку американської економіки в умовах пандемії COVID-19, а також 1,4 трильйона доларів на фінансування уряду в 2021 році.

Про це у понеділок, 21 грудня, повідомляють The Guardian та The Associated Press.

Очікується, що законопроєкт незабаром передадуть на підпис до чинного президента Дональда Трампа.

Документ передбачає виділення коштів на боротьбу з коронавірусом, а також фінансову допомогу для приватних осіб та підприємств. Так, більшість американців отримає стимулюючу виплату в розмірі 600 доларів, а щотижневі виплати по безробіттю зростуть на 300 доларів.

Водночас сотні мільярдів доларів підуть на підтримку сфери охорони здоров'я, вакцинацію від коронавірусу, субсидії для постраждалих підприємств, ресторанів та театрів, фінансування шкіл, медичних установ тощо.

Суперечки між представниками Демократичної і Республіканської партій в Конгресі з питання про новий пакет фінансової допомоги економіці тривали впродовж декількох місяців.

Нагадаємо, у США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала у понеділок, 14 грудня. Як повідомлялося, на Алясці у двох медпрацівників регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно після щеплення виявили алергічну реакцію

Угур Шахін, очільник німецької компанії BioNTech, яка разом з американським фармгігантом Pfizer розробила вакцину від коронавірусу, вважає, що за умови успішної масової вакцинації пандемію COVID-19, ймовірно, вдасться взяти під контроль до кінця літа 2021 року

Коронавірус мутує: які наслідки негайно закритих кордонів Європи

Коронавірус мутує: які наслідки негайно закритих кордонів Європи

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація