Освіта на карантині: Шкарлет розповів чи виселятимуть студентів з гуртожитків

Освіта на карантині: Шкарлет розповів чи виселятимуть студентів з гуртожитків

Фото: ГУ ДСНС у Києві

Міністр визнав, що гуртожитки все ж є ймовірними осередками поширення коронавірусу.

Виконувач обов'язків міністра освіти та науки України Сергій Шкарлет пообіцяв, що примусово студентів з гуртожитків на час дистанційного навчання ніхто виселяти не буде.

Про це 12 жовтня він написав у своєму Telegram-каналі.

"Вельмишановні студенти! Запевняю, що ніхто не буде примусово виселяти вас із гуртожитків (і я обов'язково буду наголошувати щодо цієі позиції на засіданнях комісії ТЕБ та НС і Уряду). Хоча саме гуртожитки сьогодні є одним із місць потенційної небезпеки поширення коронавірусу", - написав Шкарлет.

Очільник міністерства пояснив, що в офіційному документі МОН буде лише рекомендація щодо від'їзду з гуртожитків додому (окрім дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів з тимчасово окупованих територій, "червоних" карантинних зон та інших) із зобов'язанням адміністрацій ЗВО щодо збереження місця проживання студента у гуртожитку та з обов'язковим перерахунком сплачених за гуртожиток коштів (у разі виїзду з гуртожитку з 15.10.20 до 15.11.20).

Нагадаємо, під час останньої наради у президента України Володимира Зеленського була ухвалена низка рішень для боротьби з епідемією коронавірусу, яка нині набирає обертів. Усі виші тимчасово переведуть на дистанційне навчання, а для школярів осінні канікули розпочнуться раніше.

Через спалах  Covid-19 КНУ імені Т. Шевченка закрили на карантин

Через спалах  Covid-19 КНУ імені Т. Шевченка закрили на карантин

Повʼязані теми:

Наступна публікація