Особистий лікар Папи Римського помер від ускладнень коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
2268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Особистий лікар Папи Римського помер від ускладнень коронавірусу

Фото: Vatican News

Лікар пішов з життя у віці 78 років.

Особистий лікар Папи Римського Франциска Фабріціо Сокорсі помер від ускладнень, викликаних зараженням COVID-19

Про це повідомляє Catholic News Agency.

78-річний лікар, який лікувався від онкологічного захворювання, помер у римській лікарні Джемеллі. Смерть наступила від ускладнень, пов'язаних із COVID-19.

Папа Франциск призначив Сокорсі своїм особистим лікарем у серпні 2015 року, не поновивши термін тодішнього свого лікаря Патріціо Поліска, який також був главою служб охорони здоров'я Ватикану. Таким чином Папа Франциск відійшов від звичаю, обравши Сокорсі, лікаря з-поза Ватикану.

Як особистий лікар Фабріціо Сокорсі подорожував із Папою усім світом. Сокорсі навчався медицині та хірургії в Римському університеті Ла Сапієнца. Його кар'єра включала як медичну практику, так і викладацьку діяльність, особливо в галузі гепатології, травної системи та імунології.

Лікар також консультував ватиканську Дирекцію охорони здоров'я та гігієни і був частиною ради медичних експертів при Конгрегації у справах святих.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск планує вакцинуватися від коронавірусу наступного тижня. До цього він закликав і інших громадян, бо за його словами, "з етичної точки зору" зробити щеплення від COVID-19 необхідно кожній людині. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація