Олена Зеленська розповіла, як почувається хворий на COVID-19 президент

Олена Зеленська розповіла, як почувається хворий на COVID-19 президент

Фото: Associated Press

Володимир Зеленський перебуває на самоізоляції.

Президент Володимир Зеленський, який підхопив коронавірус, наразі почувається добре. Хворий на COVID-19 глава держави продовжує перебувати на самоізоляції.

Про це сьогодні, 10 листопада, повідомила його дружина Олена Зеленська під час відкриття Міжнародного форуму культурної дипломатії.

"Це питання цікавить багатьох – здоров'я президента. Все добре. Він почувається нормально, він ізолювався, але продовжує працювати і вітає вас всіх на цьому чудовому форумі", – повідомила Олена Зеленська.

"Все хорошо": Елена Зеленская рассказала о самочувствии президента Первая леди должна была сейчас присутствовать на Международном форуме культурной дипломатии, но из-за заболевания супруга она сейчас пребывает на самоизоляции. Выступая в онлайн с приветствием, она сообщила, что Владимир Зеленский не испытывает проблем со здоровьем. «Все хорошо, он чувствует себя нормально. Он изолировался, но продолжает работать», - отметила Зеленская. PavlovskyNEWS

Опубликовано Pavlovsky News Вторник, 10 ноября 2020 г.

Нагадаємо, про те, що Володимир Зеленський захворів на COVID-19, стало відомо 9 листопада. 

Раніше прессекретарка президента Юлія Мендель повідомила, що у Зеленського легка форма коронавірусу. Із типових симптомів у нього тримається невисока температура тіла. 

Зеленський підхопив коронавірус: Юлія Мендель про те, як працюватиме та де ізолювався президент

Зеленський підхопив коронавірус: Юлія Мендель про те, як працюватиме та де ізолювався президент

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація