"Окулісти лікують COVID-19": відсторонений мер Чернівців розповів про ситуацію з коронавірусом

"Окулісти лікують COVID-19": відсторонений мер Чернівців розповів про ситуацію з коронавірусом

Фото: Associated Press

За словами Олексія Каспрука, ситуація з епідемією в місті дуже складна.

Чернівецька область тривалий час лідирувала за кількістю хворих на COVID-19. Минулого місяця в самому обласному центрі залишалося лише 29 місць для госпіталізації.

Як повідомив каналу PavlovskyNews відсторонений від посади мера Олексій Каспрук, ситуація із коронавірусом в місті дуже складна.

"Кількість хворих в рази перевищує те, що було в квітні. Дуже багато моїх знайомих хворіють, на жаль, і вмирають", — зазначив Олексій Каспрук.

За його словами, проблема полягає не лише в кількості ліжок, а й у дефіциті медиків.

"Нам весною допомагали медики, які приїжджали з Дніпра, підміняти наших лікарів, які захворіли на коронавірус. Ситуація сьогодні вже краща, лікарі вже більш готові. Але все ж їх потрібно підтримувати. Дуже багато лікарів сьогодні працюють не за спеціальністю, вони фактично займаються коронавірусними хворими, будучи ЛОРами, окулістами, а також представниками інших спеціальностей", — зазначив Каспрук.

Нагадаємо, увечері неділі, 27 вересня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 104 людей, тоді як лабораторний центр опрацював 330 зразків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація