Оксфордську вакцину від COVID-19 відправили на додаткову перевірку

Оксфордську вакцину від COVID-19 відправили на додаткову перевірку

Фото: Associated Press

MHRA раніше проводило періодичні огляди цієї вакцини по мірі того, як надходили дані про її безпечність та ефективність.

Після того, як з огляду на останні результати досліджень виникло питання щодо рівня її ефективності, вакцину від коронавірусу, розроблену вченими Оксфордського університету спільно з компанією AstraZeneca, відправили на додаткову перевірку британського Агентства з контролю лікарських засобів і виробів медичного призначення (MHRA).

Про це у п'ятницю, 27 листопад, інформує Reuters.

"Ми офіційно звернулися до регулятора для оцінки оксфордської вакцини, щоб розуміти дані та визначити, чи вона відповідає жорстким стандартам безпеки", - заявив міністр охорони здоров’я Великої Британії Метт Хенкок.

Раніше британські вчені визнали проблеми з Оксфордською вакциною від COVID-19 через виробничу помилку. Так, у добровольців, які отримали менше вакцини, з'явився кращий захист, ніж у тих, кому вкололи дві повноцінні дози.

 Тим часом розробники російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" запропонували британсько-шведському фармацевтичному гігантові AstraZeneca розпочати спільні випробування препаратів. 

Постачання вакцини від COVID-19 до США почнеться вже наступного тижня - Трамп

Постачання вакцини від COVID-19 до США почнеться вже наступного тижня - Трамп

Повʼязані теми:

Наступна публікація