Одразу дві країни змінили вимоги щодо носіння масок через різкий стрибок заражень коронавірусом

Одразу дві країни змінили вимоги щодо носіння масок через різкий стрибок заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

Велика Британія та Австрія посилили карантинні обмеження.

На тлі збільшення кількості випадків зараження COVID-19 в Австрії та Великій Британії від п'ятниці, 24 липня, почали діяти більш жорсткі карантинні обмеження щодо носіння захисних масок. 

Про це повідомляє інформагентство AFP.

Зокрема, мешканці Австрії знову повинні носити захисні маски у супермаркетах та інших магазинах, а також на автозаправних станціях, у банківських та поштових відділеннях, лікарнях та будинках для людей літнього віку.

Таким чином уряд Австрії відреагував на значне зростання кількості нових інфікувань коронавірусом. Для порівняння, 23 липня в країні позитивний результат тесту на COVID-19 отримали одразу 170 людей, тоді як 13 липня цей показник склав 51.

Загалом в Австрії нині нараховують майже півтори тисячі активних хворих на коронавірус. Зазначимо, що від початку спалаху нову інфекцію тут підхопили понад 20 тисяч людей. 711 із них померли від ускладнень, тоді як понад 18 тисяч - вилікувалися.

Раніше уряд значно послабив правила стосовно заходів, спрямованих проти поширення коронавірусу. Зокрема, захисні маски в Австрії потрібно було носити лише у громадському транспорті та аптеках.

В Англії також із 24 липня необхідно одягати захисні маски перед тим, як заходити у магазини. Спершу британський уряд хотів уникнути правила щодо масок у магазинах, щоб не створювати додаткові навантаження на торгівлю та економіку. Однак, зараз прем'єр-міністр країни Борис Джонсон змінив свою думку.

Від початку липня в країні спостерігають збільшення кількості заражень коронавірусом. Якщо 6 липня добовий показних нових випадків інфікування складав 353, то вже 23 липня - 769.

Велика Британія є однією з країн світу, яка сильно постраждала від пандемії коронавірусу. Від початку спалаху в країні офіційно зареєстрували майже 298 тисяч інфікованих та 45 677 жертв. 

Раніше вимоги щодо носіння масок також змінили у Франції.

Коронавірусний антирекорд та змагання вакцин — останні новини про COVID-19 в Україні та світі

Коронавірусний антирекорд та змагання вакцин — останні новини про COVID-19 в Україні та світі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація