Одні відкрилися, інші зачинилися: тернополяни заплуталися у розпорядженнях щодо локдауну від 8 січня

Дата публікації
Перегляди
2988
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одні відкрилися, інші зачинилися: тернополяни заплуталися у розпорядженнях щодо локдауну від 8 січня

ТСН не знайшла жодної людини, яка б чітко могла відповісти на запитання - у якому саме карантинному режимі живе місто.

Жителі Тернополя зовсім заплуталися у наказах та розпорядженнях щодо локдауну від 8 січня. Хтось послухав міського голову Сергія Надала і повідкривав сьогодні бари та магазини, інші зачинилися або працюють лише навинос. ТСН не знайшла жодної людини, яка б чітко могла відповісти на запитання - у якому саме карантинному режимі живе місто.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На питання "У Тернополі локдаун чи не локдаун?" жительки відповіли наступне:

  • "Не знаю, непонятна ситуація, якщо чесно. Одні відкриті, одні закриті, не зрозуміло чи працюють чи ні".
  • "Є таке протиріччя - мер міста сказав, що Тернопіль не підтримує локдаун всеукраїнський, тобто автоматично получилося, що є люди, які підтримують свого мера, а є які підтримують державні закони" .

Міський голова Тернополя Сергій Надал за два дні до початку державного локдауну звернувся до людей із заявою, що у місті немає потреби його вводити, бо кількість недужих на коронавірус йде на спад.

Почувши це, підприємці сьогодні повідкривали магазини і ресторани. І відразу повихоплювали протоколи від поліції - щонайменший штраф за порушення карантинних вимог був 16 тисяч гривень.

Напередодні міський голова, ймовірно, поміркував, і написав у соцмережі ще один пост - начебто він уже готовий дослухатися до рішення Кабміну і посилити карантин у місті у випадку росту захворюваності. Чим ще більше заплутав тернополян.

Порушники січневого локдауну: які міста України не пішли на "новорічні канікули"

Порушники січневого локдауну: які міста України не пішли на "новорічні канікули"

Тому досі залишається незрозумілим, як відбуватиметься навчання тернопільських школярів від понеділка, 11 січня. Бо мер сказав, що усі школи працюватимуть у звичному режимі. Але тепер тернополяни розгубилися - а може міський голова знов змінить своє рішення і діти підуть на дистанційку.

Наступна публікація