Кожен десятий у всьому світі міг заразитися COVID-19 — ВООЗ

Дата публікації
Перегляди
2513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кожен десятий у всьому світі міг заразитися COVID-19 — ВООЗ

Фото: Associated Press

Показники відрізняються серед міських і сільських жителів, а також представників інших груп.

За найоптимістичнішими оцінками, коронавірусом могли заразитися 10% населення Землі. На сьогодні кількість підтверджених випадків надто занижена і не відповідає реальній ситуації.

Про це заявив голова служби надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Майкл Раян, передає AP.

За його словами, приблизно одна з 10 осіб у всьому світі могла заразитися COVID-19. Показники відрізняються серед міських і сільських жителів, а також представників інших груп.

"У кінцевому підсумку це означає, переважна більшість населення світу залишається в небезпеці", — наголосив Райан.

Зазначимо, оцінка в понад 760 млн заражених за нинішньої кількості населення Землі близько 7,6 млрд набагато перевищує кількість підтверджених випадків. На сьогодні ВООЗ і Університет Джона Хопкінса підтвердили понад 35 млн випадків зараження COVID-19 у всьому світі.

Тим часом, за даними ресурсу Worldometers, що відстежує поширення коронавірусної інфекції, у неділю, 4 жовтня, у світі подолана позначка у 35 мільйонів заражень. Водночас 7,6 мільйона випадків інфікування коронавірусом зафіксовані у США, 6,5 мільйона — в Індії та 4,9 мільйона у Бразилії. Високі показники заражень зафіксовані у країнах Південної Америки — Колумбії, Перу та Аргентині. В Європі лідеркою за кількістю інфікованих коронавірусом є Іспанія, де від початку пандемії COVID-19 заразились понад 810 тисяч людей. 

Як коронавірусна пандемія впливає на світову політику

Як коронавірусна пандемія впливає на світову політику

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація