"Одна велика хвиля, яка буде підійматися і опускатися": у ВООЗ пояснили, що найбільше впливає на поширення коронавірусу

"Одна велика хвиля, яка буде підійматися і опускатися": у ВООЗ пояснили, що найбільше впливає на поширення коронавірусу

Фото: Associated Press

Коронавірус поводиться інакше, аніж сезонні віруси.

На поширення нового типу коронавірусу COVID-19 на відміну від грипу та інших вірусних інфекцій пора року мало впливає, адже інфекція передається інтенсивніше під час тісного контакту людей.

Про це заявила офіційна представниця Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Маргарет Харріс на брифінгу 28 липня.

"І хоча респіраторні віруси раніше мали тенденцію робити це, ви знаєте, різні сезонні хвилі. Цей поводиться по-різному... Це вірус, який любить будь-яку погоду. Але особливо йому подобається стрибати від однієї людини до іншої, коли ми вступаємо в тісний контакт, тому давайте не будемо давати йому таку можливість", - сказала Маргарет Харріс.

 Зі слів Харріс, коронавірус - одна велика хвиля, яка буде то посилюватися, то слабшати. Представниця ВООЗ наголосила, що людям слід постійно бути пильними і дотримуватися протиепідеміологічних рекомендацій. Харріс додала, що перш за все, на поширення коронавірусу впливають масові заходи і недотримання соціальної дистанції. 

"Це буде одна велика хвиля, вона буде трохи підійматися і опускатися. Тепер найкраще згладити її і перетворити на щось, схоже на те, що у вас під ногами... Там, де люди перебувають в тісному контакті, ми бачимо інтенсивну передачу", - підсумувала представниця Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Нагадаємо, головна вчена ВООЗ Сумія Свамінатан повідомила, що наразі понад 20 потенційних вакцин перебувають на стадії клінічних випробувань. Тому є сподівання, що в середині 2021 року може з'явитися вакцина широкого застосування від COVID-19. 

У США почали фінальну наймасштабнішу фазу досліджень вакцини від коронавірусу

У США почали фінальну наймасштабнішу фазу досліджень вакцини від коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація