Один із розробників української вакцини проти COVID-19 прищепився в США

Дата публікації
Перегляди
4001
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Один із розробників української вакцини проти COVID-19 прищепився в США

Михайло Фаворов, фото / Олена Орлова-Морозова, Facebook

Вчений детально описав і сам процес вакцинації.

Один із розробників української вакцини від COVID-19, президент компанії DiaPrep System Inc., професор, доктор медичних наук, міжнародний експерт у сфері охорони здоров'я та епідеміології Михайло Фаворов отримав щеплення проти COVID-19 препаратом Moderna в США.

"Сьогодні вранці прищепився Модерною. Дочка записала мене на щеплення, що мені було не під силу, тому що всі телефони зайняті, а сайти падали вже в четвер, від перевантаження. Але Олені це вдалося!" -  написав він на своїй сторінці в Facebook.

Фаворов розповів, що для того, аби зробити щеплення, йому навіть не довелося виходити зі свого автомобіля. Вакцинація відбувалася на великій парковці, обладнаній під три колони машин. Там є три пункти: для перевірки даних, відповідей на питання, підписання угоди і, власне, щеплення.

Для вакцинації громадянину слід пред'явити копію про запис на електронній пошті в телефоні і водійські права.

"Уколи роблять дівчатка-медсестри, регулюють потоки солдати. Усе побудовано за принципом майданчика сортування поранених! Після щеплення сидиш в авто15 хвилин. Якщо нічого не трапилося, вирушаєш у своїх справах, до другого щеплення через 28 днів", - зазначив він.

За словами Фаворова, за 30 хвилин через систему вакцинації пройшло 100 осіб.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я уклало контракт про постачання на територію України в максимально короткі терміни вакцини виробництва компанії "Sinovac Biotech" проти COVID-19. В межах першого контракту Україна отримає 1,9 мільйона доз вакцини. Щеплення буде безкоштовним.

Російським "Супутником" від COVID-19 можуть розпочати вакцинацію українців

Російським "Супутником" від COVID-19 можуть розпочати вакцинацію українців
Наступна публікація