"Яблуку ніде впасти": з'явилися фото та відео масштабного святкування дня міста в Одесі

"Яблуку ніде впасти": з'явилися фото та відео масштабного святкування дня міста в Одесі

Фото: Веб-камери Одеси

Одесити обурені тим, як минув День міста.

В Одесі відсвяткували День міста без дотримання карантинних заходів. На Приморському бульварі зібрались натовпи людей без масок і дотримування дистанції.

Очевидці опублікували фото і відео з камер спостереження.

Одеська область вже понад тижня одна з лідерів за кількостю хворих на COVID-19. Перед початком урочистостей Потьомкінські сходи обробили спецзасобами та нанесли жовті позначки для дотримання дистанції між людьми.

Фото: Facebook/Дмитро Жеман

Проте це не знадобилось: натовп заполонив усі сходи і бульвар. Між людьми не було і пів метра. "І ось навіщо мені пітніти в засобах індивідуального захисту заради суїцидального суспільства?", — написав лікар з Одеської області Іван Черненко, який працює в опорній лікарні.

За дотриманням карантинних правил ніхто не стежив. У соцмережах обурені одесити висловлювали думку, що тепер Одеса може легко опинитися у "червоній" зоні карантину. Вони вважають, через цю подію кількість хворих значно збільшиться, а лікарі не впораються з напливом. 

"Лікарі на межі. Хворі вчора сиділи в коридорі кілька годин, чекали візьмуть чи ні. Я не істеричка, але я не розумію, як же можна було таке влаштувати? Завтра вони будуть стурбовано висловлювати тривогу, що немає місць, лікарів тощо. Водночас, школярі сидять в масках на уроках і ресторани штрафують за відсутність масок на відвідувачах? Паралельні світи якісь", — написала волонтерка Катерина Ножевнікова.

Нагадаємо, за останню добу найбільша кількість випадків інфікування зареєстрована у Харківській області — 301, у Києві — 280, у  Тернопільській — 242, у Львівській області — 209, Івано-Франківській — 163, Чернівецькій області — 137, Одеській області 116, та у Хмельницькій області — 110.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація