Очільник МОЗ назвав умову, за якої може буде введено режим жорсткого карантину

Очільник МОЗ назвав умову, за якої може буде введено режим жорсткого карантину

Фото: УНІАН

Нинішні рекомендації МОЗ не передбачають такого жорсткого карантину, який був два місяці тому.

В Україні в окремих регіонах може буде введено режим жорсткого карантину, якщо стрімко зростатиме кількість інфікованих на коронавірус COVID-19Посилення карантинних заходів буде запроваджено, якщо суворіший нагляд за їхнім дотриманням не виявиться ефективним і тенденція на зростання захворюваності збережеться.

Таку заяву у п’яницю, 19 червня, зробив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу за підсумками засідання уряду, передає пресслужба відомства.

За його словами, нинішні рекомендації МОЗ не передбачають такого жорсткого карантину, який був два місяці тому.

"Але якщо їх дотримуватися, в нас не буде такого рівня захворюваності. Інакше надалі це може призвести до запровадження жорсткого карантину в певних регіонах, у рамках адаптивного карантину. Уже з наступного тижня буде посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів", - заявив очільник МОЗ.

Також Степанов наголосив на необхідності посилення контролю за дотриманням карантину та притягнення його порушників до відповідальності. Зокрема, для цього мають залучатися сили Національної поліції та Держпродспоживслужби, які перевіряють роботу закладів і поведінку людей у громадських місцях.

"Якщо ви у громадському місці не користуєтеся маскою, то вам загрожує штраф у 17 тисяч грн. Якщо ви власник закладу, у якому порушуються правила карантину, вам загрожує штраф від 170 до 340 тисяч грн", - нагадав Степанов.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 19 червня, в Україні знову встановлено новий антирекорд за кількістю інфікованих коронавірусом. За останню добу інфікувалося понад 900 українців. Найбільше хворих продовжує фіксувати Львівська область. Загалом в країні вже інфіковано 34 984 людини.

Збільшення кількості хворих на коронавірус: У МОЗ згадали про жорсткий карантин

Збільшення кількості хворих на коронавірус: У МОЗ згадали про жорсткий карантин

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація