Обсервація у "Козацькому": з підозрою на коронавірус шпиталізували евакуйованого з Катару українця

Обсервація у "Козацькому": з підозрою на коронавірус шпиталізували евакуйованого з Катару українця

Фото: ВІкторія Ковцун/ТСН

30-річний чоловік перебуває у столичній лікарні.

Пасажира авіарейсу "Доха-Київ", який перебував на обсервації в готелі "Козацький", шпиталізували з підвищеною температурою.

Йому зробили тест на наявність нової коронавірусної інфекції COVID-19, повідомили в Головному управлінні Національної поліції України.

"На цей час чоловік, 1990 року народження, житель Київської області, перебуває у лікарні. Йому зробили тест для визначення захворювання на коронавірус. У випадку позитивного результату буде прийматися рішення щодо обстеження всіх осіб, із якими контактував пацієнт", - розповіли правоохоронці.

На обсервацію до готелю "Козацький" чоловіка помістили разом із іншими пасажирами авіарейсу з Дохи. Невдовзі у нього піднялася температура. На місце викликали лікарів, які вирішили госпіталізувати пасажира.

Як повідомлялося, у ніч проти 30 березня в аеропорту "Бориспіль" приземлилося два евакуаційні літаки з Катару. Більшість пасажирів - українські туристи, які поверталися з відпочинку на Балі додому. Через небажання йти на обов'язковий 14-денний карантин у зв'язку з пандемію нового коронавірусу COVID-19 вони влаштували справжній бунт.

Бунт через обсервацію влаштували пасажири, які поверталися з відпочинку на Балі

Бунт через обсервацію влаштували пасажири, які поверталися з відпочинку на Балі

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Наступна публікація