"Область в заручниках": у Львівській ОДА обурилися рішенням про пом'якшення карантину в Львові

"Область в заручниках": у Львівській ОДА обурилися рішенням про пом'якшення карантину в Львові

Фото: УНІАН

Область винуватить Львів у неможливості скасування карантину.

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький обурився рішенням про пом'якшення карантину в обласному центрі. 

На своїй сторінці у Facebook посадовець пояснив, що показники зараження коронавірусом у Львові "тримають в заручниках всю область".

"Саме через місто Львів обласна комісія ТЕБ та НС не може зняти карантинних обмежень для всієї Львівщини, - заявив Козицький. - Ось сухі цифри за останнні 5 днів - 613 нових випадків захворювання по Львівщині, з них 335 - місто Львів".

Очільник ОДА додав, що вважає рішення про пом'якшення обмежень порушенням постанови Кабміну щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню COVID-19.

Окрім того, за його словами, дозвіл на відновлення роботи закладів громадського харчування, а також спортивних та фітнес-клубів суперечить рішенню обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Раджу ще почитати статтю 325 ККУ про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням", - додав Козицький. 

"Динаміка захворюваності не йде на спад. Тому, коли знову буде здійнятий ґвалт, чому не знімають карантинних обмежень, то влада Львова знову киватиме у бік облдержадміністрації? Мовляв, а ми тут ні до чого, це їхні повноваження", - обурився голова ОДА.

Нагадаємо, що у середу міська комісія з надзвичайних ситуацій у Львові дозволила роботу закладів громадського харчування, спортивних та фітнес-клубів, за умови, що в приміщенні одночасно перебуватимуть до десяти осіб. Також власники закладів мають забезпечити системне ІФА-тестування для своїх працівників. 

"Такі послаблення є вимушеним кроком для збереження малого та середнього бізнесу. Епідеміологічна ситуація залишається непростою. Адаптивний карантин продовжено до 31 липня", - пояснив міський голова Андрій Садовий.

Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила роботу закладів...

Опубліковано Максимом Козицьким Середа, 24 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація