Новий штам COVID-19: у BioNTech зробили гучну заяву

Новий штам COVID-19: у BioNTech зробили гучну заяву

Фото: Associated Press

Розроблена компанією спільно з американським концерном Pfizer вакцина може бути ефективною і проти мутації коронавируса.

У компанії-розробнику вакцин проти коронавірусу BioNTech заявили, що в разі необхідності могли б надати вакцину від нового штаму COVID-19 протягом шести тижнів.

Про це інформує "Інтерфакс" з посиланням на європейські ЗМІ.

"Технічно, ми могли б представити нову вакцину протягом шести тижнів", - заявив глава компанії Угур Шахін, зазначивши, що особлива технологія виробництва вакцини його компанії дозволяє цього домогтися в такі стислі терміни.

Він також припустив, що вже розроблена його компанією спільно з американським концерном Pfizer вакцина буде ефективна і проти мутації коронавірусу, що поширилася у Британії.

"Ми дізнаємося це напевно, якщо будуть проведені дослідження, і це займе у нас близько двох тижнів. Але ймовірність того, що наша вакцина працює (проти нового штаму - Ред.), дуже висока", - додав учений.

Тим часом, Британія в ізоляції. Понад 40 країн світу вже заборонили в'їзд з країни через новий штам коронавірусу. Окремі його випадки зафіксували також в Австралії, Ісландії, Італії, Нідерландах та Данії. МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії, де стався спалах. Водночас, Кабінет Міністрів України вирішив не закривати авіасполучення з Британією.

У Центрі громадської охорони здоров’я МОЗ заявили, що в Україні ще офіційно не виявили "британський" штам коронавірусу. 

Британію відправили на самоізоляцію через новий штам коронавірусу, а Німеччина готується до щеплення

Британію відправили на самоізоляцію через новий штам коронавірусу, а Німеччина готується до щеплення

Повʼязані теми:

Наступна публікація