Нові хворі та повна дезінфекція: Кличко розповів про ситуацію із коронавірусом у Лаврі

Нові хворі та повна дезінфекція: Кличко розповів про ситуацію із коронавірусом у Лаврі

Фото: Associated Press

У Києво-Печерській Лаврі за добу виявили ще одного зараженого коронавірусом, ще 3 – в Іонинському монастирі.

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про нові випадки інфікування коронавірусом у Києво-Печерській Лаврі, а також в Іонинському монастирі, який також належить УПЦ МП.

Про це він повідомив на брифінгу 15 квітня.

"Зазначу, із випадків, зареєстрованих за минулу добу, ще 1 – у Києво-Печерській Лаврі. Та 3 – в Іонинському монастирі", - заявив Кличко.

За його словами, 14 квітня у Лаврі провели посилену дезінфекцію усіх будівель, а також приміщень духовної академії та семінарії. Також на території встановили медичні пости, де вимірюють температуру та рівень оксигнації монахам з ознаками хвороби та тим, хто лікується на самоізоляції.

"Вчора госпіталізували з Лаври одну монахиню та двох учнів семінарії. Здійснили забір на ПЛР-тестування у 20 осіб семінарії. Сьогодні медики продовжують брати зразки на лабораторні дослідження", - підкреслив він.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Через спалах коронавірусу в Києво-Печерській Лаврі запровадили суворий карантин

Через спалах коронавірусу в Києво-Печерській Лаврі запровадили суворий карантин

Повʼязані теми:

Наступна публікація