Нові хворі та масове тестування: яка ситуація з коронавірусом у Китаї

Дата публікації
Перегляди
1840
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нові хворі та масове тестування: яка ситуація з коронавірусом у Китаї

Фото: Associated Press

У провінції Сичуань посилили карантинні обмеження після того, як COVID-19 підтвердили у подружжя з Ченду.

У вівторок, 8 грудня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 12 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 5 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих привезла інфекцію з-за кордону, тоді як двоє "активних" пацієнтів заразилися у місті Ченду провінції Сичуань. У зв'язку і цим в місті розпочали масове тестування громадян на COVID-19, а деякі установи, зокрема школу, лікарню та оптовий ринок, закрили.

Як повідомляє The Associated Press, на коронавірус захворіла 69-річна жінка, стан якої оцінюють як важкий, та її 71-річний чоловік, у якого поки немає симптомів. Влада провінції заявила, що після обстеження квартири подружжя зразки SARS-CoV-2 виявили у семи різних місцях, зокрема на дверних ручках, вимикачах та їжі в холодильнику, що свідчить про "високий ступінь зараження".

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 280 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан шести з них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 86 646 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 81,7 тис. вже одужали. 

Як повідомлялося, у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення експериментальною вакциною від COVID-19 національної фармацевтичної групи Sinopharm, яка все ще перебуває на стадії клінічного випробування. За словами очільника Sinopharm, після щеплення не було зафіксовано жодного випадку серйозних побічних ефектів. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавірусу.

Коли в Україні робитимуть щеплення від коронавірусу

Коли в Україні робитимуть щеплення від коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1840
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація