Нова послуга на карантині: у Києві можна викликати кур'єра, який забере відсортоване сміття

Дата публікації
Перегляди
5219
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нова послуга на карантині: у Києві можна викликати кур'єра, який забере відсортоване сміття

Фото: ТСН.ua

Мішки зі сміттям тримають на карантині впродовж двох тижнів.

Киянам під час карантину пропонують сортувати сміття. У столиці можна викликати кур'єра, який забере відсортований непотріб із дому. 

Про те, які зміни в роботу зі сміттям вніс карантин та кому тепер дозволено приходити на пункти приймання вторсировини, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Засновниця проєкту "Україна без сміття" та директорка Олена Мрачковська нині працює за водія, штурмана та кур'єра одночасно. Разом із помічницею дівчина їде збирати непотріб по хатах. За карантину сортувальня зачинена, а тому людям, які раніше привозили непотріб самі, нині пропонують кур'єрські послуги, вартість яких - 200 гривень за мішок.

Щоби по сміття приїхали додому - треба заповнити заявку організації. Але є умови такого вивозу: мішки з непотребом мають бути чималі і їх має бути декілька. Кур'єр до оселі не заходить, тому мішки слід або винести самостійно, або написати, де їх забрати. 

Після того, як мішки забирають, їх тримають на карантині впродовж двох тижнів, а тоді розпаковують та досортовують. Такий кур'єрський вивіз непотребу працює лише у межах Києва. А для мешканців інших міст, які не хочуть припиняти сортування під час карантину, пропонують відправити мішки поштою.

Киянам пропонують нову послугу на карантині - вивіз посортованого сміття з дому

Киянам пропонують нову послугу на карантині - вивіз посортованого сміття з дому

На останньому засіданні уряд дозволив працювати під час карантину пунктам прийому вторсировини. Тож, відсортовані відходи можна нести й туди, але за дотримання карантинних вимог. Зокрема, до приміщення дозволено заходити по одному, а відвідувачі повинні дотримуватися дистанції.

У міськадміністрації констатують - за карантину сміття у Києві не побільшало. Хоч люди й сидять вдома і продукують більше непотребу, але офіси, ресторани та кафе зачинені - отже взагалі не смітять.

Кореспондентка ТСН Інна Боднар.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
5219
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація