Закриті школи, дитсадки та магазини: Німеччина вводить локдаун

Закриті школи, дитсадки та магазини: Німеччина вводить локдаун

Фото: Associated Press

Суворий карантин запровадять від 16 грудня.

Німеччина від середи, 16 грудня, запроваджує локдаун щонайменше до 10 січня через зростання захворюваності на коронавірус.

Про це заявила канцлерка Ангела Меркель і прем'єр-міністри 16 федеральних земель ФРН, повідомляє DW.

У всій країні зачиняться магазини роздрібної торгівлі, окрім продовольчих. З дотриманням карантинних вимог працюватимуть аптеки, галантереї, бензоколонки, банки, ощадкаси й поштові відділення. У школах припинять навчання у класах, а також закриють дитячі садки.

Попри посилення карантину, уряд все ж таки дозволить святкувати Різдво, але з обмеженнями. Протягом різдвяних свят, від 24 до 26 грудня, дозволені зустрічі у вузькому сімейному колі, але за участю не більше від п'яти осіб без урахування дітей до 14 років. Натомість під час святкування Нового року (31 грудня та 1 січня) заборонені зібрання. Людям також рекомендували відмовитися від запуску феєрверків.

Під час локдауну дозволено відвідувати храми, але з дотриманням соціальної дистанції і маскового режиму. Утім, співати заборонено. До слова, на великі богослужіння допускатимуть лише за попереднім записом.

Німцям також рекомендували утриматися від поїздок між регіонами або за кордон від 16 грудня до 10 січня. Винятки можуть становити випадки, коли це абсолютно необхідно.

Як повідомлялося, канцлерка ФРН Анґела Меркель закликає посилити карантинні обмеження та запровадити у Німеччині різдвяний локдаун на тлі прискорення поширення COVID-19. У зв'язку із різким зростанням хворих на COVID-19 Меркель пропонує, зокрема від 24 грудня до 10 січня припинити роботу усіх заклади із товарами та послугами не першої необхідності. Вона також виступила за закриття шкіл та перенесення початку різдвяних канікул на 16 грудня.

Через коронавірус у Німеччині заборонили різдвяні ринки, але вигадали альтернативу

Через коронавірус у Німеччині заборонили різдвяні ринки, але вигадали альтернативу

Повʼязані теми:

Наступна публікація