Німеччина подовжить застереження щодо поїздок до третіх країн, зокрема до України - ЗМІ

Німеччина подовжить застереження щодо поїздок до третіх країн, зокрема до України - ЗМІ

Фото: Associated Press

Наразі це застереження діє до 15 червня.

У зв'язку з пандемією COVID-19 федеральний уряд Німеччини має намір подовжити до кінця серпня дію застереження стосовно поїздок до понад 160 держав світу, що не входять до складу ЄС.

Про це увечері вівторка, 9 червня, повідомило агентство новин dpa.

Зазначається, що винятки для певних держав можуть робитися у тому випадку, якщо ті відповідатимуть низці критеріїв та демонструватимуть взяття розповсюдження коронавірусу на контроль.

За даними журналістів, домовленості про подовження терміну дії застереження досягли у вівторок міністерства внутрішніх та закордонних справ ФРН. Також жителям Німеччини буде настійливо рекомендовано й надалі відмовлятися від круїзних подорожей.

Рішення щодо подовження дії застереження стосовно поїздок до третіх країн кабінет німецької канцлерки Анґели Меркель має ухвалити у середу, 10 червня. Наразі це застереження, запроваджене у середині березня, діє до 15 червня - з цього дня будуть зняті обмеження для поїздок всередині Євросоюзу.

Що стосується третіх країн, то після 1 липня рішення про можливе зняття застереження ухвалюватиметься для кожної країни в індивідуальному порядку, воно залежатиме від того, якою є епідеміологічна ситуація в цих країнах.

Нагадаємо, що від 5 червня Україна запустила авіаперевезення. Поки що лише всередині країни. А від 15 червня планується поновити і закордонні рейси. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація