Німеччина планує ввести податкову знижку для людей, які працюють з дому

Німеччина планує ввести податкову знижку для людей, які працюють з дому

Фото: Associated Press

Ця знижка допоможе компенсувати вищі витрати на опалення, електрику та інші рахунки.

Коаліція Ангели Меркель узгодила пропозицію, що дозволить співробітникам, які працюють з дому, скоротити свій річний податковий рахунок на 5 євро за робочий день до максимальної суми - 600 євро на рік.

Про це повідомляє "Коронавірус в цифрах" з посиланням на The Local.

Наразі залишається невирішеним питання про те, чи буде ця пропозиція включена до податкового відрахування в розмірі 1000 євро, яке кожен німецький співробітник отримує щорічно на пов'язані з роботою витрати (транспорт, робочий одяг), чи буде додатковою.

Податкове законодавство Німеччини передбачає право на знижки, тільки якщо одна з кімнат використовується виключно як офіс. Але під час пандемії COVID-19 мільйони людей працюють віддалено, через що зростає кількість закликів до пом'якшення правил. Відповідно до розрахунків, 56% німецьких співробітників потенційно можуть тимчасово працювати з дому. 

Нагадаємо, що у Німеччині кількість інфікованих коронавірусом перевищила мільйон осіб. З початку листопада в Німеччині закриті бари й ресторани, музеї і театри, спортзали й басейни. Готелі працюють лише для тих, хто подорожує по роботі. 

У Європі через запровадження карантинів захворюваність на коронавірус значно впала

У Європі через запровадження карантинів захворюваність на коронавірус значно впала

Повʼязані теми:

Наступна публікація