Нідерланди змінюють правила в'їзду для всіх громадян на тлі нового штаму коронавірусу

Нідерланди змінюють правила в'їзду для всіх громадян на тлі нового штаму коронавірусу

Фото: Associated Press

Нові правила стосуватимуться як іноземців, так і громадян Нідерландів.

Від опівночі 29 грудня усіх пасажирів авіаліній, які прибуватимуть до аеропортів Нідерландів, зобов'яжуть надавати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, отриманий щонайбільше за три дні до здійснення подорожі.

Про це із посиланням на заяву уряду повідомляють NL Times.

Окрім того, мандрівникам доведеться самоізолюватися на десятиденний термін, навіть якщо вони матимуть підтвердження відсутності захворювання на коронавірус. Нові правила стосуватимуться як іноземців, так і громадян Нідерландів.

Зазначається, що відповідні обмеження незабаром можуть поширити також на залізничні, автобусні та морські перевезення. 

Додамо, що ця вимога вже виконується для пасажирів потягів та поромів, що прямують до Нідерландів із Великої Британії. Це пов'язано із виявленням там нового штаму COVID-19, який нібито є більш заразним за попередників.

Тим часом Міністерство закордонних справ класифікувало всі країни як зону підвищеного ризику. "Не виключено, що аналогічний вірус, такий як у Великій Британії і Південно-Африканській Республіці, буде знайдений в інших країнах", - наголосили в уряді Нідерландів.

Напередодні на території Великої Британії заявили про новий штам COVID-19. Його знайшли у двох приїжджих із ПАР. "Цей новий варіант викликає велике занепокоєння, оскільки він ще більш заразний, і, схоже, мутував далі, ніж новий варіант, який був виявлений у Великій Британії", - заявив міністр охорони здоров'я Метт Генкок.

Раніше Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VUI – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники.

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою "підігрівають" науковці

Тим часом ВООЗ заявила, що COVID-19 мутує повільніше за сезонний грип.

Коронавірус у світі: в Угорщині на Різдво карантин полегшують, а у Греції посилюють

Коронавірус у світі: в Угорщині на Різдво карантин полегшують, а у Греції посилюють

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація