Локдаун в Україні: як в січні працюватимуть АЗС та СТО

Дата публікації
Перегляди
2391
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Локдаун в Україні: як в січні працюватимуть АЗС та СТО

Фото: Associated Press

В Україні впродовж 16 днів будуть діяти "зимові канікули".

Уряд визначився, як під час локдауну працюватимуть АЗС та станції техобслуговування автомобілів.  Жорсткий карантин буде запроваджений від 8 до 24 січня 2021 року. В Україні буде дозволена робота лише тих закладів, які забезпечують життєдіяльність країни.

Таке рішення Кабмін ухвалив під час свого засідання 9 грудня. 

Як працюватимуть АЗС та СТО в Україні під час локдауну від 8 до 24 січня 2021 року: 

Під час карантину "зимових канікул" дозволяється робота автозаправних станцій та станцій технічного обслуговування. При цьому, на АЗС заборонена робота зон харчування. 

В Україні від 8 до 25 січня триватиме так званий локдаун, який в уряді назвали "зимовими канікулами". Разом із тим, до кінця лютого в країні подовжено чинні обмеження "помаранчевої" зони, які діють щодня, і режим надзвичайної ситуації. Водночас із обмеженнями помаранчевої зони продовжить працювати громадський транспорт, аби люди могли їздити на роботу на ті підприємства, що працюватимуть в період посиленого карантину. Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори та готелі. 

Нагадаємо, що від 8 до 24 січня включно 2021 року буде діяти ряд обмежень. Що буде заборонено і дозволено у січні - читайте у нашому матеріалі

Від січня на українців чекає повний локдаун

Від січня на українців чекає повний локдаун

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2391
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація