Невпинно шириться світом: мутований коронавірус дістався вже до понад 30 країн світу

Невпинно шириться світом: мутований коронавірус дістався вже до понад 30 країн світу

Фото: Associated Press

Його вважають більш заразним.

Новий штам британської коронавірусної інфекції виявили вже у понад 30 країнах світу.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Зазначається, що поширення його в 33 країнах викликало занепокоєння, що новий штам може стати домінантним у багатьох регіонах у найближчі місяці.

Таким чином, відомо, що мутований COVID-19 вже дістався Данії, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії, Італії, Австралії, Франції, Канади, Японії, Малайзії, Сингапуру, Південної Кореї, Індії та деяких країн Африки.

2 січня про виявлення нового штаму заявили Китай, а також В'єтнам та Туреччина. Так, у В'єтнамі, мутований коронавірус виявлений у 45-річної місцевої громадянки, яка повернулася з Великої Британії 22 грудня 2020 року. На борту літака, що приземлився в аеропорту південного в'єтнамського міста Кантхо, перебували 305 пасажирів. Усі вони одразу ж після посадки були ізольовані і направлені на обов'язковий двотижневий карантин. У Туреччині заявили, про щонайменше 15 інфікованих осіб, які також повернулися з Британії.

Британські вчені прогнозують, що новий штам коронавірусу, названий VOC 202012/0, на 56% заразніший, ніж відомий раніше. Однак попри те, що вірус є більш заразним, він не призводить до більшої кількості смертей. Його також не вважають стійким до наявних вакцин.

Нагадаємо, у грудні в Британії виявили новий штам коронавірусу. Дещо пізніше стало відомо, що в Об`єднаному Королівстві виявлено ще один новий вид SARS-CoV-2. Через це багато країн припинили з Великою Британією авіасполучення. У МОЗ також закликали українців утриматися від поїздок до Великої Британії та країн, де вже зафіксовано випадки циркуляції саме цього штаму коронавірусу.

Новий штам: чому Європа так налякалася та припинила авіасполучення з Британією

Новий штам: чому Європа так налякалася та припинила авіасполучення з Британією

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
3502
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація