Немає місця: в Австралії через коронавірус переповнене сховище літаків

Немає місця: в Австралії через коронавірус переповнене сховище літаків

Фото: Pexels

Це ознака того, наскільки важкими стали умови для авіакомпаній через коронавірус.

Сховище літаків в Центральній Австралії тепер настільки переповнене, що його власникам довелося шукати більше місця.

Про це пише ВВС.

У багатьох перевізників не вистачило пасажирів, щоб виправдати польоти під час пандемії, і вони вирішили залишити свої літаки на зберігання.

Наприклад, компанія Asia Pacific Airline Storage зберігає 94 літака в Аліс-Спрінгс і буде зберігати більше в Південно-Східному Квінсленді.

Аналітики кажуть, що це ознака того, наскільки важкими стали умови для авіакомпаній через коронавірус.

На території Азіатсько-Тихоокеанського авіаційного сховища (APAS) є додаткові шістнадцять місць, але вони вже заброньовані чинними клієнтами.

Компанія планує розширити приміщення для зберігання літаків. Поки розширення не буде готове, APAS потрібно знайти додаткове місце в іншому місці.

Зауважимо, що умови пустелі розглядаються виробниками та авіакомпаніями як хороші для зберігання літаків, тому що їх легше захистити від корозії в суху погоду. Поки вони знаходяться на зберіганні, літаки повинні проходити строгий графік технічного обслуговування.

"Люди помилково вважають, що ви просто паркуєте літак, а він сидить там, поки ви не захочете знову його активувати", — йдеться в повідомленні. Поки об'єкт не є "кладовищем" авіакомпаній, де старі літаки розбирають на деталі для багаторазового використання.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту знизила свої прогнози перевезень на 2020 рік — трафік буде на 66% нижче рівня 2019 року.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація